Menu

Elektrárny pro domácnosti

Proč si domů pořídit fotovoltaickou elektrárnu?

Pořízením fotovoltaické elektrárny si trvale snížíte náklady na elektrickou energii pro vaši domácnost. Váš pravidelný účet za elektřinu vám fotovoltaická elektrárna trvale a výrazně sníží.

Mám zájem o elektrárnu pro domácnost
 
Výrobní cena elektrické energie z fotovoltaické elektrárny zůstává stabilní po celou dobu životnosti tj. minimálně 20-30 let (při spávné údržbě může životnost elektrárny tuto dobu dále převýšit, pozn.)
 
Výrobní cena vaší elektřiny je nízká neboť jediným palivem ve vaší elektrárně je energie slunečního záření, ta je zdarma pro všechny. Ostatní provozní náklady fotovoltaické elektrárny – pravidelné revize, údržba - jsou ve srovnání s investičními náklady na instalaci fotovoltaické elektrárny velmi nízké.
 
Provoz fotovoltaické elektrárny probíhá zcela automaticky, po oživení a správném nastavení již jako majitel jen využíváte všech benefitů vlastního energetického zdroje
 
Fotovoltaická elektrárna představuje čistý bezemisní zdroj elektrické energie - připojte se i vy k ostatním lidem, kterým není lhostejné, jaký vzduch my všichni a naše děti dýcháme

Návratnost a financování fotovoltaické elektrárny

Rádi Vás budeme též informovat o možnosti získání dotace z programu Nová zelená úsporám, který je kromě jiného zaměřen též na podporu financování fotovoltaické elektrárny a akumulačních systemů.

Aktuální dotační výzvy

Podoblast C.3 - Instalace solárních termických a fotovoltaických (FV) systémů

 
Podporována instalace solárních termických a fotovoltaických systémů do dokončených rodinných domů a do novostaveb rodinných domů (včetně rozestavěných),
 
O dotaci v této podoblasti může vlastník domu požádat na jeden rodinný dům pouze jednou za dobu trvání Programu, a to i v případě rodinného domu s více bytovými jednotkami. Výjimkou je kombinace solárního systému určeného pro ohřev teplé vody (podoblasti podpory C.3.1/C.3.2/C.3.3) s fotovoltaickým systémem (podoblast podpory C.3.5/C.3.6/C.3.7) s akumulací elektřiny výhradně do akumulátorů.

Elektrárny pro domácnosti

Máte zájem o elektrárnu do domácnosti a nevíte si rady? Rádi Vám vše vysvětlíme a zhotovíme cenovou kalkulaci na míru.

Kliknutím na tlačítko "Odeslat vzkaz" souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.
Loading...