Menu
…

Dotace

Pro pokrytí větší části investičních nákladů lze u výstavby elektráren a bateriových akumulačních úložišť využít dotační programy OPPIK.  Některé z těchto dotačních výzev jsou vyhlašovány pro průběžné podávání, pro jiné existují omezená časová okna. Rádi vám poradíme při volbě vhodné dotační výzvy a pomůžeme s vypracováním žádosti i se spojeným administrativním procesem.

Podíl dotačního příspěvku na jednotlivou investiční akci může dle typu/velikosti podniku a druhu jednotlivého programu dosáhnout až 80% investičních nákladů. Ve většině případů pak dotace výrazně zkracuje návratnost investovaných prostředků. 

Program Úspory energie - Výzva IV.

Chcete snížit energetickou náročnost Vašeho podniku? Chcete obměnit staré technologie na výrobu energie za nové? Plánujete využívat odpadní energie ve výrobních procesech nebo zavést či modernizovat systém měření a regulace? Uvažujete o modernizaci či rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách a v energetických hospodářstvích průmyslových areálech? Potom je právě pro Vás určen program Úspory energie.

Poradíme Vám s dotacemi

 

 

 

NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE - Akumulace energie - IV. výzva

Přejít na výzvu

 

 

 

NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE - Elektromobilita - IV. výzva

Přejít na výzvu

 

Pomůžeme Vám vyřídit dotace

Máte zájem o dotace a nevíte si rady? Rádi Vám vše vysvětlíme a zhotovíme cenovou kalkulaci na míru.

Kliknutím na tlačítko "Odeslat vzkaz" souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.
Loading...