Menu

Fotovoltaické elektrárny

Dodáváme řešení na klíč, která pomáhají snižovat vase účty za elektřinu. Od návrhu a elektroprojektu přes statické posudky a realizaci až po připojení elektrárny do distribuční sítě.

Proč fotovoltaickou elektrárnu od nás?

 
Používáme kvalitní komponenty
Do všech námi stavěných elektráren vybíráme a instalujeme pouze kvalitní špičkové produkty renomovaných evropských a světových výrobců.
 
Vyřídíme za Vás administrativu
Náš tým vyřizuje pro zákazníky v rámci výstavby elektráren též veškerou potřebnou administravu. Za zákazníky podáváme žádosti o připojení do distribuční sítě a připravujeme veškeré podklady pro licenci ERÚ. Pokud instalace vaši elektrárny vyžaduje statický posudek, stavební ohlášení nebo vyřízení stavebního povolení je kompletní příprava dokumentů i vyřízení této administrativy za zákazníka samozřejmostí.
 
Garantujeme připojení do elektrické sítě
Díky dlouholeté zkušenosti s výstavbou elektráren různých velikostí a typů garantujeme našim zákazníkům splnění všech technických podmínek pro připojení elektrárny do sítí distributorů.
 
navrhneme optimální výkon elektrárny a kapacity akumulátorů
Našim cílem je vaše spokojenost s instalovaným řešením. Návrh optimálního výkonu elektrárny i kapacity baterií se proto odvíjí od investiční výhodnosti a návratnosti pro Vás.
 
dlouhodobě garantované záruky
Naše standardní garance zahrnují výkonovou záruku na minimálně 90%výkonu po 10 letech a 80% výkonu modulů po 25 letech , 10 letou produktovou záruku na fotovoltaické moduly, minimálně 5 letou produktovou zárukou na střídače a 5 letou záruku na veškeré montážní a instalační práce.
 
bezproblémový servis
renerga ve spolupráci s výrobci technologií zajišťuje profesionální a rychlý záruční a pozáruční servis. V rámci dlouhodobých vztahů a garancí pro naše zákazníky provádíme též pravidelné revize včetně plánů údržeb elektráren.
 
Chráníme životní prostředí. Recyklujeme!
renerga na přání zákazníků odebere fotovoltaické panely po skončení jejich životnosti zpět a zajistí jejich recyklaci. Fotovoltaické moduly představují pro životní prostředí pouze minimální riziko. Naše společnost přesto nad rámec zákonných povinností provozuje sběrné místo pro recyklaci modulů z elektráren našich zákazníků i z elektráren ostatních provozovatelů a stavebníků